• Nasze certyfikaty:
  • BRC food logo
  • GLOBAL G.A.P. Logo
  • IFS Food Logo

NASZYM NIEKWESTIONOWANYM WYRÓŻNIKIEM NA RYNKU I JEDNOCZEŚNIE KLUCZEM DO SUKCESU JEST ZINTEGROWANA PRODUKCJA

UPRAWY

UPRAWY

Owoce i warzywa do produkcji w dużej mierze pochodzą z własnych pól. Nasz areał rolny ma 4 500 ha powierzchni, co w dużej mierze czyni nas niezależnym od dostaw zewnętrznych i zapewnia nam możliwość dokładnego kontrolowania drogi, którą przechodzi każde z warzyw czy owoców – od uprawy na ekologicznie czystych terenach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego, aż po produkcję w dwóch naszych zakładach.

ZBIORY

ZBIORY

Stale nadzorujemy pola uprawne i stan upraw, dobierając odpowiednie środki ochrony roślin. Określamy rodzaj nasion i ich odmiany. Sami decydujemy o terminie i sposobie zbioru plonów.

PRODUKCJA

PRODUKCJA

Owoce i warzywa trafiają do jednego z naszych Zakładów Produkcyjnych (w Lesznie lub Guzowie), gdzie po selekcji i obróbce wstępnej są zamrażane. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, spełniające unijne standardy jakości i bezpieczeństwa żywności zapewniają najwyższą wydajność produkcji.

DYSTRYBUCJA

DYSTRYBUCJA

Dogodna lokalizacja zakładów, liczne, pobliskie centra logistyczne oraz bliskość autostrady i trasy szybkiego ruchu, gwarantują szybką i terminową dostawę towarów. To wszystko czyni z nas wiarygodnego i solidnego partnera handlowego, cenionego na rynku międzynarodowym.

Zobacz ofertę

DAWTONA FROZEN szczególną dbałość przykłada do krajowych i międzynarodowych standardów jakości, czego potwierdzeniem są posiadane przez firmę certyfikaty i wdrożone systemy zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności: BRC, IFS, Global G.A.P.

Dbamy o najwyższą jakość produktu, kontrolując proces jego powstawania na każdym etapie produkcyjnym, począwszy od zasiewów, poprzez zbiory, kończąc na obróbce warzyw i owoców. Z najwyższą starannością pilnujemy obowiązujących norm przetwórczych. Warzywa i owoce do produkcji w przeważającej części pochodzą z naszych własnych pół uprawnych, co w dużej mierze uniezależnia nas od dostaw zewnętrznych. W technologii produkcji mrożonek niezmiernie ważna jest także szybkość przetworzenia surowców, dlatego nieustannie usprawniamy i modernizujemy służące temu linie technologiczne.

Dawtona Frozen